Аеромедична система МВС – це про порятунок життів, вдалі операції це лише підтверджують

Інформація

Про це заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко заявила сьогодні, 21 вересня, під час візиту до дитячої лікарні «Охматдит». Заступниця міністра та інші високопосадовці поспілкувалися з пацієнтом лікувального закладу Дмитром, якому нещодавно провели необхідну операцію. 


«Напрямок аеромедичної системи МВС – один із ключових і пріоритетних. Ми плануємо вдосконалювати і масштабувати цю систему. Наразі працює експериментальний проєкт з аеромедичної евакуації постраждалих та транспортування анатомічних матеріалів у рамках Єдиного аеромедичного простору із залученням повітряних суден ДСНС та НПУ. Сьогоднішній захід – це яскравий показник злагодженої роботи Авіаційної системи МВС та дитячої лікарні «Охматдит», яка направлена на порятунок життів», - сказала Катерина Павліченко.

Варто зазначити, що українські лікарі провели вже 10 успішну трансплантацію для маленьких пацієнтів. Заступниця міністра наголосила, що спільна робота МВС та лікарні «Охматдит» триває, а авіатори Єдиної авіаційної системи готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Нагадаємо, у квітні 2021 року МВС підписало Меморандум про співробітництво з Національною дитячою лікарнею «Охматдит». Документ передбачає впровадження передового досвіду та міжнародних стандартів лікування. В тому числі для лікування дітей поліцейських, нацгвардійців, рятувальників, та працівників, які постраждали в період проведення АТО. В разі екстреної необхідності з боку МВС надаватиметься допомога в організації санітарної авіації. Також фахівці міністерства у добровільному порядку стануть донорами крові для маленьких пацієнтів.

                                                                      Департамент комунікації МВС України

                                                                     фото Андрій Новицький