На тимчасово окупованій території АР Крим участилися незаконні затримання та проведення обшуків у кримських татар незаконно сформованими правоохоронними органами ФСБ та поліції

Інформація

Так, 03.09.2021 в м. Сімферополі АР Крим працівниками ФСБ був проведений обшук за місцем мешкання Ельдара Одаманова, якого в подальшому незаконно затримали, чим позбавили його волі.
04.09.2021 в м. Євпаторії був проведений обшук за місцем мешкання Усеінова Шевкета Айдеровича 1979 року народження, якого в подальшому незаконно затримали, чим позбавили його волі.
04.09.2021 у селі Первомайське Сімферопольського району по вул. Леніна, 113, був проведений обшук за місцем мешкання Нарімана Джелялова, якого в подальшому незаконно затримали, чим позбавили його волі.
04.09.2021 у селах Первомайське та Левадки Сімферопольського району, були проведені обшуки за місцем мешкання Ахтемова Азіза Ескандеровича та Ахтемова Асана, яких в подальшому незаконно затримали, чим позбавили їх волі.
Слідчими Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі за вказаними фактами розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст. 146 КК України (Незаконне позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб, караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк ), ч.2 ст. 162 КК України (Незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку, а так само незаконне виселення чи інші дії, що порушують недоторканність житла громадян, вчиненні із застосуванням насильства чи з погрозою його застосування, караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років).