На Херсонщині затримали колишнього військовослужбовця за надання допомоги окупантам

Інформація

17 вересня на території Херсонської області правоохоронними органами АР Крим був затриманий громадянин України підозрюваний у державній зраді. 

Слідчими Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі в межах кримінального провадження щодо фактів створення та участі у незаконному збройному формуванні та державній зраді у співпраці із Центральним управлінням Служби безпеки України за процесуального керівництва Кримської прокуратури на території Херсонської області був встановлений колишній військовослужбовець Збройних сил України.

Вказана особа протягом лютого-березня 2014 року знаходячись на окупованому півострові в Міжнародному аеропорту «Сімферополь» своїми діями блокував злітно-посадкову смугу та перешкоджав  приземленню українських літаків, одночасно допомагав приймати і відправляти російську військову авіацію, на якій здійснювалось незаконне переправлення військовослужбовців РФ на територію АР Крим.

Колишньому військовослужбовцю оголошено про підозру за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) і ч. 2 ст. 260 КК України (участь в незаконному збройному формуванні) та слідчим суддею Херсонського міського суду обрано запобіжний захід – тримання під вартою строком на 2 місяці.

Покарання за вчинене передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі.

поліція
новини