Розшук учасників НЗФ «Рубеж»

Новини

Слідчим відділом ГУНП в АР Крим та м. Севастополі встановлено та оголошено у розшук керівництво та учасників окремого підрозділу «Рубеж», який входив до складу збройного формування «Самооборона Криму» та діяв на території міста Севастополя.

За результатами отриманих в ході розслідування доказів встановлено керівника незаконно створеного збройного формування «Рубеж», якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 260 КК України (керівництво незаконно створеними збройними формуваннями, що спричинило тяжкі наслідки), за що передбачена кримінальна відповідальність до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Крім того, встановлено 9 «бійців» незаконно створеного збройного формування «Рубеж», які протягом березня 2014 року брали активну участь в озброєному захопленні протичовнового корвета ВМС України «Хмельницький», розвідувального катера «Славутич», військових частин ЗСУ, а також розгортанні та діяльності блок-постів. Встановлені особи підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування), за що передбачена кримінальна відповідальність до восьми років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво по вказаному кримінальному провадженню здійснюється прокуратурою АР Крим.

 

ГУНП в АР Крим та м.Севастополі

 

Матеріали для ЗМІ

Фото