65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

Судом накладено арешт на незаконно привласнене окупаційною владою майно "Чорноморнафтогазу"
01.06.2017 | 15:29

Завдяки плідній та злагодженій роботі Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі, Прокуратури Автономної Республіки Крим та Приморського районного суду м. Одеси вдалось накласти арешт на захоплене майно Публічного акціонерного товариства «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз».

На підставі клопотання слідчого ГУНП 30.05.2017 Приморським районним судом міста Одеси винесено ухвалу про накладення арешту на 27 суден та на 33 нежитлових приміщення ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», які незаконно привласнено окупаційною владою Російської Федерації на тимчасово окупованій території півострову Крим.

Нагадаємо, що раніше, на підставі клопотання слідчого Приморським районним судом м. Одеси було винесено ухвалу про накладення арешту на 4 незаконно привласнених самопідіймальних плавучих бурових установки «Петро Годованець», «Україна», «Сиваш», «Таврида».

Їх вартість на час придбання складала понад 11 млрд. 655 млн. гривень.

Наразі до Українського бюро Інтерполу направлено лист про внесення зазначених бурових установок та суден до бази даних розшуку.

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку