65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]ua

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » Центральна стрічка

Перекрито канал нелегального переправлення моряків через державний кордон України (ФОТО)
09.06.2017 | 14:00

Поліцією Головного управління в АР Крим та м. Севастополі арештовано судно, яким незаконно переправляли через державний кордон майже 100 жителів Одеської та Херсонської областей.

 

08 червня 2017 року слідчі ГУНП в АР Крим та м.Севастополі під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим спільно з Південним регіональним управлінням Держприкордонслужби на підставі рішення Приморського районного суду м. Одеси здійснили арешт судна «Bospor» (прапор республіки Молдова), яке незаконно переплавляло громадян (моряків) через державний кордон.

 

3

 

2

 

Слідчими національної поліції встановлено, що протягом 2015-2017 років зловмисники організували канал незаконного переправлення громадян (моряків) через державний кордон України, через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території півострову Крим.

1

 

Попередня сума оцінки арештованого майна складає близько 44,5 мільйонів гривень.

Як повідомляє начальник слідчого відділу Сергій Пантелеєв, представники власника судна розуміючи, що правоохоронці шукають вказане знаряддя за допомогою якого вчинявся злочин, намагались його продати іноземному підприємству, однак не встигли.

Досудове розслідування триває. 

За даний злочин передбачено покарання згідно ст. 332 ч.3 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), що карається позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією транспортних засобів або інших засобів вчинення злочину та з конфіскацією майна. 

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку