65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]cr.npu.gov.ua

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно члена "банди Лаптєва"
04.07.2017 | 12:17

Слідчим відділом Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закінчено досудове розслідування стосовно громадянина Д., який був членом «банди Лаптєва», що здійснювала напади на підприємства, установи та окремих осіб. Він обвинувачується у замаху на умисне вбивство двох осіб та умисне вбивство, вчинені способом небезпечним для життя багатьох осіб.

Вказані злочини вчинено на території Автономної Республіки Крим у 1995 році, проте судовий розгляд справи відбувся лише у 2012 році у зв’язку з тим, що підозрюваний тривалий час переховувався від правоохоронних органів.

Судом першої інстанції постановлено обвинувальний вирок, який було оскаржено у Вищому спеціалізованому суді та у 2014 році справу направлено на новий судовий розгляд до суду першої інстанції, яку в подальшому скеровано на нове досудове розслідування.

В результаті злагодженої співпраці вжито вичерпних заходів до відновлення матеріалів втраченого кримінального провадження, які залишились на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

Так, завдяки інституту відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження, який запроваджено у Кримінальному процесуальному кодексі України (в редакції 2012 року) зібрано достатні докази для закінчення досудового розслідування та обвинувачення особи у вчиненні тяжких злочинів.

Покарання за вказаний злочин передбачає позбавлення волі строком на 15 років або довічне ув’язнення.

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку