65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » Центральна стрічка

Поліція Криму робить все можливе, щоб права громадян, які перебувають на окупованій території, були захищені в повному обсязі - Анатолій Бахчиванжи
04.07.2017 | 14:09

Про результати роботи Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у першому півріччі 2017 року розповів його начальник, генерал поліції третього рангу Анатолій Костянтинович Бахчиванжи.

У звітному періоді поточного року основні зусилля Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі спрямовувались на реалізацію завдань, визначених Законом України «Про Національну поліцію», поставлених перед правоохоронними органами Президентом України, Кабінетом Міністрів України, керівництвом МВС та Національної поліції у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.

У 2017 році вдалось підвищити показники в порівнянні з аналогічним періодом минулого року щодо закінчення 27 кримінальних проваджень (0 за аналогічний період 2016 року), а також повідомлення 8 особам про підозру (0 за аналогічний період 2016 року), з них:

-        3-м громадянам у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.146 ч.3, 127 ч.2 КК України, за фактом викрадення, катування та незаконного утримання осіб в так званому «Реабілітаційному центрі наркозалежних»,  розташованому в с. Косачівка  Чернігівської області;

-        2-м посадовим особам Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.368 ч.3, 366 ч.1 КК України;

-        1-й посадовій особі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого 366 ч.1 КК України, за фактом службового підроблення;

-        1-му громадянину, який входив до складу так званої організації «Самооборона Крыма» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.110 ч.2 КК України, за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України;

-        1-му громадянину, який був лідером одної із рот так званої організації «Самооборона Крыма» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.296 ч.4, 146 ч.2 КК України, за фактом викрадення людини та нанесення тілесних ушкоджень з хуліганських мотивів депутату обласного рівня.

До суду з обвинувальним актом направлено 3 кримінальних провадження відносно 4-х осіб (0 за аналогічний період 2016 року).

Крім того, за звітній період були викриті та задокументовані такі кримінальні правопорушення:

- викрито схему розтрати грошових коштів фонду соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території  півострову Крим, вчинену службовими особами декількох управлінь праці та соціального захисту населення міських рад Херсонської області впродовж  2014-2016 років. Тривають слідчі дії;

- викрито схему організованої злочинної групи,  члени якої  впродовж 2015-2017 років організували канал незаконного переправлення осіб (моряків) через державний кордон України, через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території півострову Крим. Тривають слідчі дії.

Разом з тим вдалося активізувати досудове розслідування по кримінальному провадженню, відкритому за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, державної зради, а також нанесення тілесних ушкоджень учасникам мітингу «26 лютого 2014 року» під стінами Верховної ради Автономної Республіки Крим. Вперше за три роки отримані дані про всі телефонні з’єднання, які здійснювались у зазначений день всіма учасниками мітингу.

Також на постійному контролі перебувають 25 кримінальних проваджень, відкриті за фактами незаконних дій відносно представників засобів масової інформації (журналістів) на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

Одночасно здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню, відкритому за фактом порушення правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу через Керченську протоку на території окупованої частини АРК.

Також на постійному контролі перебуває кримінальне провадження за фактом захоплення та привласнення майна ПАО «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз», яке перебувало на тимчасово окупованій території АР Крим у вигляді 4-х самопідйомних бурових установок, а також 28 морських суден.

Не залишається без уваги розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом захоплення та привласнення державного майна -  «Міжнародний дитячий центр «Артек», під час якого повідомлено про підозру Аксенову Сергію Валерійовичу, 1972р.н.

Активізоване слідство по кримінальному провадженню, відкритому за фактом службової недбалості посадових осіб КУ «Маріупольський краєзнавчий музей» та самоправних дій службових осіб КРУ «Сімферопольський художній музей», що призвело до втрати картин державної частини Музейного фонду України та заподіяння значної шкоди державним інтересам України.

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку