65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

В Одесі відбувся показ фільму "Процес" (ФОТО)
26.07.2017 | 14:44

На честь Дня народження українського режисера і активіста євромайдану, Олега Сенцова, в Одесі був представлений документальний фільм росіянина Аскольда Курова "Процес". Стрічка розповідає про те, як Сенцов став політичним в'язнем в Російській Федерації. Ця картина перебуває в прокаті по всій Україні, а прем'єра відбулася в Берліні.

Спеціальний показ документального фільму відбувся в одеському Зеленому театрі під відкритим небом.

Олег Сенцов проживав в Криму на момент анексії півострова. Після введення російських військ та захоплення там влади, Сенцов різко критикував цю подію. У травні 2014 за сфабрикованими звинуваченнями в плануванні терактів він був заарештований ФСБ і вивезений до Москви.

Незважаючи на свідчення звинувачення, дані під тиском, і відсутність доказів, після року перебування в ув'язненні О.Сенцова засудили до 20 років колонії. Своєї провини він так і не визнав. Свій 41-й день народження головний герой фільму вдзначає в російській в'язниці.

Картина розповідає не тільки про самого Олега, а й про спроби друзів, близьких і адвокатів визволити його з ув'язнення.

На спеціальному показі були присутні також представники Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м.Севастополі в особі заступника начальника ГУНП - начальника слідчого відділу капітана поліції Сергія Пантелєєва. «Цей фільм буде використаний в якості доказової бази щодо захисту прав Олега Сенцова в кримінальному провадженні, - повідомив правоохоронець, -багато його матеріалів сьогодні вже знайшли своє підтвердження в рамках досудового розслідування».

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку