65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

Організатору злочинної групи, яка незаконно переправляла моряків до Криму повідомлено про підозру (ФОТО)
15.08.2017 | 09:44

Завдяки злагодженій співпраці Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим з прокуратурою АР Крим та Одеським прикордонним загоном Південного регіонального управління ДПС України вдалося зібрати достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності за  ч.2 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) КК України лідера злочинної групи, який координував каналом незаконного переправлення осіб(моряків) через державний кордон України, через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території півострову Крим.

4-1

Він протягом 2015-2017 років з використанням суден закордонного прямування організував незаконне переправлення майже 100 мешканців Одеської та Херсонської областей для подальшого працевлаштування.

2-1

Нагадаємо, 9 травня 2017 року у м. Одеса та м. Херсон були проведенні обшуки за місцем діяльності вказаної групи осіб, а також місцем проживання організатора та двох виконавців. Під час проведення обшуків були вилучені документи та предмети, які підтверджують їх протиправні дії.

3-1

В рамках кримінального провадження 8 червня 2017 року на виконання рішення слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси арештовано судно «Bospor» під прапором Молдови.

Попередня сума оцінки арештованого майна складає близько 44,5 мільйонів гривень.

Санкція ст.332 ч.2 КК України передбачає кримінальну відповідальності  у вигляді позбавлення волі від 5 до 7 років.

Досудове розслідування триває.

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку