65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017


Головна » Новини » Головна сайту » Центральна стрічка

Вітання начальника Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з Днем Незалежності України
24.08.2017 | 08:20

Шановні друзі, співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з нагоди знаменного свята – Дня Незалежності України.

Це особливе свято для кожного українця, незалежно від віросповідань і політичних поглядів. Багато поколінь могли про це лише мріяти.

Ця визначна дата назавжди увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії. Започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Саме усім нам судилося стати учасниками творення новітньої Української держави. Це велика честь, велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною, майбутніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші нащадки.

Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.  Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного з нас, міцнішим. І щоб цей День був воістину справжнім святом вільної, незалежної України.      

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом Вас, з Днем Незалежності України!

 

Начальник Головного управління Національної поліції

в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

генерал поліції третього рангу            

                                                      А.К. Бахчиванжи

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку