65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017


Головна » Новини » Головна сайту » Центральна стрічка

Начальник Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі прийняв участь у розширеній нараді
31.08.2017 | 16:23

30 серпня 2017 року в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим відбулася розширена нарада під головуванням Постійного Представника Президента України в АРК Бориса Бабіна з питання взаємодії та подальшої організації роботи щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. 

Нарада проходила за участі Першого заступника Постійного Представника Президента України в АРК Ізета Гданова, керівників служб Представництва, Першого заступника начальника Головного управління СБУ в АРК Володимира Хмеля, заступника прокурора АРК Сергія Попова, начальника Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі Анатолія Бахчиванжи, Першого заступника начальника Азово-Чорноморського регіонального управління ДПС України Євгена Андрущенка, начальника відділу прикордонного контролю Юрія Швалюка, Першого заступника начальника управління ДМС України в Херсонській області Яни Агапкіної, Начальника управління організації митного контролю Херсонської митниці ДФС України Олександра Бакуліна та Першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олега Предместнікова.

Фото Головне управління Національної поліції в АР Крим та м.Севастополі.
Сторони обговорили низку питань, що знаходяться в компетенції відомств кожного з присутніх на нараді керівників.
Зокрема, мова йшла про вирішення проблемних питань, пов’язаних з наданням мешканцям Криму адміністративних послуг, передусім, в сфері отримання документів, що посвідчують особу.
Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін наголосив на важливості врегулювання ситуації з переліком додаткових документів, які мешканці тимчасово окупованої території мають надавати для замовлення паспортних документів.
В ході наради, присутні обговорили ініціативу створення офісів обслуговування мешканців Криму та внутрішньо переміщених осіб за принципом «Єдиного вікна» поблизу контрольно-пропускних пунктів на адміністративній межі з Кримом.
За результатами роботи сторони домовились посилити взаємодію та спільно вирішувати питання, пов’язані з кримською проблематикою. Схвалено рішення про утворення робочої групи з представників органів влади з питань тимчасово окупованої території під егідою Представництва Президента України в АРК.

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку