65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » Центральна стрічка

Голова Нацполіції Сергій Князєв та прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов обговорили перезавантаження роботи правоохоронців Криму (ФОТО)
21.11.2017 | 18:04

На робочій зустрічі, яка відбулась сьогодні, 21 листопада, також були присутні перший заступник Голови Національної поліції - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник Голови - начальник Головного слідчого управління Віталій Невгад, заступник Голови Костянтин Бушуєв, начальник Головного управління Нацполіції в Автономній Республіці Крим Анатолій Бахчиванжи.

https://www.npu.gov.ua/mvs/img/publishing/?id=2211219

Керівниками було прийнято рішення про перезавантаження роботи поліції Автономної Республіки Крим. Йдеться, зокрема, про зміну роботи слідчих підрозділів та кримінальної поліції, розстановку пріоритетів у роботі для блоку превенції.

WhatsApp Image 2017-11-21 at 14.34.06_1

Присутні обговорили низку пропозицій, які були висунуті прокурором АР Крим, та прийняли рішення переформатувати роботу мобільних та слідчо-оперативних груп поліції.

Голова Нацполіції наголосив на важливості взаємодії з місцевим населенням.

WhatsApp Image 2017-11-21 at 14.34.05_3

«Ми проведемо вивчення громадської думки жителів Криму та посилимо роботу з документування правопорушень, що скоюються стосовно наших громадян, які стали заручниками окупації», – відзначив Сергій Князєв.  

Глава відомства зауважив, що роботою за напрямами будуть керувати профільні заступники – з урахуванням досвіду роботи чотирьох попередніх років, зокрема, в зоні проведення антитерористичної операції в контексті роботи поліції на лінії розмежування.

WhatsApp Image 2017-11-21 at 14.34.05_2

Гюндуз Мамедов наголосив, що силові структури мають повністю взаємодіяти та приділяти особливу увагу дотриманню прав людини на території АР Крим.

Під час зустрічі керівники досягли порозуміння та обговорили план першочергових дій щодо роботи правоохоронців, відповідальних за територію  обслуговування, яка зараз знаходиться під тимчасовою окупацією.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку