65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

Керівництво кримської поліції здійснило робочий візит на адміністративний кордон з АР Крим (ФОТО)
23.11.2017 | 18:10

Ці кроки обговорювалися напередодні, 21 листопада, на робочій зустрічі з Головою Національної поліції України Сергієм Князєвим в рамках плану першочергових дій щодо перезавантаження роботи правоохоронців Криму, відповідальних за територію  обслуговування, яка зараз знаходиться під тимчасовою окупацією.

Так, 22-23 листопада, начальником Головного управління в АР Крим та м. Севастополі Анатолієм Бахчиванжи разом із заступниками Сергієм Пантелеєвим та Сергієм Гапоненком здійснено робочий виїзд до Херсонської області з метою вирішення питання щодо розміщення там відділу ГУНП.

22

Під час виїзду була проведена робоча зустріч з керівником регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області Галиною Теслюк з метою отримання в оренду відповідного приміщення та з начальником ГУНП в Херсонській області Артуром Мєріков щодо розподілу функцій підлеглих.

11

Також були відвідані три пункти пропуску (Чонгар, Чаплинка, Каланчак) для вирішення питання розміщення співробітників Головного управління безпосередньо на адміністративній межі с окупованою територією АРК. В ході роботи правоохоронцям вдалося поспілкуватись і з жителями українського півострову.

33

Перебуваючи на пункті пропуску «Каланчак» був затриманий чоловік, який розшукувався кримськими поліцейськими за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.408 КК України (дезертирство). Зараз затриманий доставляється до ініціатора розшуку - військової прокуратури Південного регіону України.

 

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку