65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

Кримські правоохоронці викрили сховище зі зброєю та наркотиками (ФОТО)
27.11.2017 | 13:52

Загалом було вилучено арсенал з 10 одиниць вогнепальної зброї, близько 1000 набоїв до неї,  бойової гранати та зразків холодної зброї. Окрім зброї свою діяльність її власник також пов’язував і з незаконним обігом наркотиків.

На Миколаївщині поліція Криму спільно з Прокуратурою Автономної Республіки Крим та СБУ в Миколаївській області виявили сховище зі зброєю та наркотиками. Результатом цієї роботи стали вжиті правоохоронцями заходи щодо виявлення вогнепальної зброї, яка була викрадена на території тимчасово окупованої АР Крим.

Слідством було встановлено, що безробітний мешканець Миколаєва, маючи контакти із місцевим криміналітетом, організував у власному домоволодінні своєрідний склад для його потреб.

1

Під час санкціонованих обшуків силовики вилучили у зловмисника автомат М40, 2 гвинтівки зі штик-ножами, 7 пістолетів (у т. ч. - іноземного виробництва) та близько 1000 набоїв до них, ручну гранату Ф-1, а також холодну зброю і заготовки для кустарного виробництва вогнепальної зброї.

Крім того, вилучена значна кількість кущів канабісу та готової до вживання наркотичної речовини.

3

 

2

Після проведення балістичної та хімічної експертиз вилученого, вирішуватиметься питання щодо оголошення зловмиснику про підозри та обрання йому міри запобіжного заходу.

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку