65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » Центральна стрічка

Кримські поліцейські зустрілися за круглим столом з представниками Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні (ФОТО)
07.12.2017 | 17:27

Зустріч пройшла в приміщенні Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі в рамках робочої наради керівництва ГУНП з питань розслідування порушень прав та свобод громадян на тимчасово окупованій території АР Крим, куди були запрошені і представники регіонального офісу Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні.

На нараду були винесені питання стосовно фіксування та реєстрації правоохоронцями порушень прав та свобод громадян, що залишаються на тимчасово окупованій території АР Крим та розслідування кримінальних проваджень щодо порушення прав та свобод кримських татар і незаконних утримань мешканців півострову, які висловлювали свою громадську позицію проти незаконного від’єднання та перебувають зараз у статусі політв’язнів.

3

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі генерал поліції третього рангу Анатолій Бахчиванжи, який подякував голові Одеського регіонального офісу Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Ніколеті Мунтян та її колезі Віталію Хилько за прийняте запрошення та приділену увагу діяльності Головного управління. Начальник главку розповів гостям про окрему специфіку роботи кримських поліцейських та основні напрямки діяльності у сучасних умовах.

1

Заступник начальника – начальник слідчого відділу ГУНП майор поліції Сергій Пантелеєв докладніше розповів про роботу правоохоронців стосовно розслідування кримінальних проваджень щодо порушень прав та свобод громадян, зокрема кримських татар, що залишилися на окупованій території півострову та вже здобуті в цьому напрямку результати.

2

За результатами наради було досягнуто домовленостей щодо проведення майбутніх постійних робочих зустрічей між поліцейськими та представниками Місії для обміну інформаціями відносно виявлених порушень прав та свобод громадян на території АР Крим.

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку