65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 44
телефон: (048) 779-45-70

e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
24.01.2018


Головна » Новини » Головна сайту » НОВИНИ стрічка

"Кримському самооборонівцю" обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (ФОТО)
19.12.2017 | 12:37

Слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі проводяться слідчі дії у кримінальному провадженні за фактом незаконних дій 37-річного громадянина, який на початку березня 2014 року брав безпосередню участь у діяльності збройного формування «Самооборони Криму», надав іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України з метою зміни меж її території та державного кордону. 

У поточному році слідчим відділом  ГУНП в АР Крим та м. Севастополі було створено реєстр осіб – учасників незаконно створеного збройного формування  «Самооборона  Криму», і робота  у цьому напрямку дає вже свої перші результати.

Так,слідством встановлено, що  з метою розпалювання сепаратистських настроїв серед населення півострову Крим, затриманий, спільно з групою невстановлених осіб, проводив агітаційну діяльність, направлену на вихід Автономної Республіки Крим зі складу України і приєднання півострову до Російської Федерації.   

Також, будучи членом штурмового загону «Самооборони Криму», брав участь у блокуванні та захопленні кількох військових частин, розташованих на території АРК,  адміністративних будівель органів влади та місцевого самоврядування.

 У ході досудового розслідування йому було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбачено ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України.  29.06.2017 підозрюваного  оголошено в розшук та, відповідно до ухвали слідчого судді, отримано дозвіл на затримання для  обрання запобіжного заходу.

15.12.2017 розшукуваного затримано у м. Дніпро.  

18.12.2017  ухвалою слідчого судді Приморського райсуду Одеси підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без можливості внесення застави.

Досудове розслідування триває, дана особа перевіряється на причетність до скоєння інших злочинів на території окупованого Криму.

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку